Pudełko na tort z okienkiem

Opakowanie na tort z okienkiem to coraz chętniej wybierana przez cukierników alternatywa dla tradycyjnych pudełek na torty i ciasta. Za jej wyborem przemawia możliwość zaprezentowania gotowego wypieku bez otwierania opakowania oraz estetyka samego pudełka, które możemy wykonać z wysokogatunkowej tektury w dowolnym kolorze i o dowolnym wzorze. Opakowania możemy dodatkowo spersonalizować korzystając z najnowocześniejszych technik druku i uszlachetniania wydruku.

Opakowanie na tort na zamówienie

Pudełka na tort z okienkiem projektujemy i wykonujemy na zamówienie klienta, zgodnie z zadanymi parametrami. Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów dostarczamy pudełka z okienkami w dowolnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu zaglądając do kartonika przez okienko możemy zobaczyć całe ciasto lub tylko wybraną część np. dekorację tortu.

Pudełka wykonujemy na wymiar, zgodnie z zamówieniem. W zależności od rozmiaru opakowania oraz jego przeznaczenia – opakowanie na tort kilkupiętrowy, opakowanie na tort jednopiętrowy, pudełko na ciastka – tak dobieramy surowiec, żeby pudełko było poręczne i wytrzymałe, a jednocześnie doskonale się prezentowało. W portfolio zrealizowanych projektów posiadamy opakowania na torty urodzinowe, komunijne, ślubne i wiele innych, w tym oryginalne pudełka na torty z okienkiem na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Zaprojektuj swoje opakowanie na tort z okienkiem

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości. Nasze pudełka charakteryzują się precyzją wykonania oraz bezbłędnym doborem surowca. Opakowania na zamówienie realizujemy zgodnie z projektem, dokładając wszelkich starań, aby wyrób gotowy odpowiadał założeniom projektowym. Zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia oraz konkurencyjne ceny, dzięki którym opłacalne jest zlecenie produkcji opakowania z okienkiem już od jednej sztuki.

Współpracujemy z klientami biznesowymi oraz osobami prywatnymi. Dostarczamy opakowania na kiermasze wypieków oraz imprezy branżowe. Działamy na terenie miast Warszawa, Łomianki oraz Nowy Dwór Mazowiecki. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.